Городоцька територіальна громада

Житомирська область, Житомирський район

ПОВІДОМНА РЕЄСТРАЦІЯ КОЛЕКТИВНИХ ДОГОВОРІВ


ПОРЯДОК ПОВІДОМНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ КОЛЕКТИВНИХ ДОГОВОРІВ


       Урядом прийнято постанову від 21.08.2019 року № 768 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.13р. №115», внаслідок чого зазнав змін затверджений нею Порядок повідомної реєстрації колективних договорів (далі – Порядок).

       Просимо прийняти до відома особливості оновленого Порядку під час розробки та укладення колективного договору, змін/або доповнень до нього, а також надаємо зразок рекомендаційного листа підприємства, установи, організації «Про повідомну реєстрацію колективного договору», який надається до реєструючого органу разом із колективним договором, змінами чи/або доповненнями до нього на здійснення його/їх повідомної реєстрації.

Просимо укладати колективні договори у відповідності до норм та положень цього Порядку.

Особливості оновленого 21.08.2019 року Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів полягають у наступному:

На повідомну реєстрацію подається один примірник колективного договору, змін та доповнень до нього разом із додатками та супровідним листом.

На вибір сторін договорів пропонується три варіанти подання документів реєструючому органу:

1) оригінал паперового документа з прошитими і пронумерованими сторінками;

2) оригінал електронного документа з пов’язаними з ним кваліфікованими електронними підписами;

3) електронна копія оригіналу паперового документа (фотокопія), засвідчена кваліфікованою електронною печаткою.

Реєструючий орган не може відмовляти у повідомній реєстрації колективного угоди, змін і доповнень до них, повертати їх на доопрацювання, витребовувати додаткові документи та встановлювати додаткові вимоги до оформлення поданих на реєстрацію документів.

Реєструючий орган письмово інформує про реєстрацію договору, змін та доповнень до нього суб’єкта, який подав на реєстрацію цей документ.

       Звертаємо увагу, що реєструючий орган не робить жодних написів на примірнику договору, змін і доповнень до нього, і не повертає його сторонам.

       З повною чинною версією постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 р. № 768 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 р. № 115» можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Верховної Ради України та використовувати її у подальшій роботі при укладенні колективних договорів/угод.

 

            Повідомну реєстрацію колективних договорів, змін чи/або доповнень до них у Городоцькій територіальній громаді здійснює уповноважена особа - провідний спеціаліст з реєстрації місця проживання Рощенко Олена Миколаївна. Подати на повідомну реєстрацію колективний договір, зміни чи/або доповнення до нього можна на електронну адресу : info@gorodotska-gromada.gov.ua або особисто до приміщення Городоцької селищної ради за адресою: 12265, Житомирська область, Житомирській район, смт. Городок, вул. Поштова, 23.

 

 

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ЗРАЗОК

СУПРОВІДНОГО ЛИСТА ДО КОЛЕКТИВНОГО ДОГОВОРУ,  ЗМІН ЧИ ДОПОВНЕНЬ ДО НЬОГО,

який  необхідно подати до Городоцької селищної ради на повідомну реєстрацію.

 

 

 

БЛАНК ПІДПРИЄМСТВА, УСТАНОВИ, ОРГАНІЗАЦІЇ

 

№_______  від  ________________

 

                                                                                           Голові Городоцької селищної ради

 

 

 

Направляємо на повідомну реєстрацію  (вибрати потрібний варіант)

1) підписаний паперовий оригінал колективного договору (змін чи доповнень до колективного договору) _________________  разом із

                                      (назва колективного договору) 

додатками, з прошитими і пронумерованими сторінками;

 

або

 

2) оригінал електронного колективного договору (змін чи доповнень до колективного договору) _________________________, з пов’язаними з ним кваліфікованими       

                    (назва колективного договору)                                          

 електронними підписами;

або

 

3) електронну копію паперового оригіналу колективного договору (змін чи доповнень до нього) ______________________ , засвідчену кваліфікованою електронною печаткою.

           (назва колективного договору) 

 

Відповідно до п. 7 Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013    № 115 (в редакції Постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019  № 768), надаємо/або не надаємо згоду на оприлюднення тексту колективного договору (змін і доповнень до нього) та його/їхніх додатків.

 

(У разі наявності інформації з обмеженим доступом, вказати сторінки, розділи, пункти, додатки тощо, які не підлягають оприлюдненню, а також підстави щодо обмеження доступу до цієї інформації відповідно до законодавства або рішення сторін).

 

Додаток: один примірник колективного договору (змін/доповнень до нього) на ___ арк.

 

________________________                             ________________             _____________________

(посада особи, яка надсилає лист)                      (підпис особи)                               (П. І. Б. особи)

 

(П. І. Б. виконавця, контактний телефон)

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень