Склад депутатського корпусу

1 АНДРУЩЕНКО Юрій Анатолійович Самовисування Громадянин України, народився 05.11.1979 р., освіта вища, безпартійний, Головний центр спеціального контролю Державного Космічного агентства України, начальник науково-дослідного відділу, місце проживання: смт Городок, Радомишльський р-н, Житомирська обл.

2 СУХОДОЛЬСЬКА Анна Іванівна Самовисування Громадянка України, народилася 18.12.1982 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Городоцька селищна рада Радомишльського району, секретар, місце проживання: смт Городок, Радомишльський р-н, Житомирська обл.

3 ТОЛЧОНОВ Іван Вікторович Самовисування Громадянин України, народився 20.12.1960 р., освіта вища, безпартійний, Головний центр спеціального контролю Державного Космічного агентства України, начальник, місце проживання: смт Городок, Радомишльський р-н, Житомирська обл.

4. ГРОН Іван Іванович Політична партія "НАШ КРАЙ" Громадянин України, народився 29.06.1959 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Городок, Радомишльський р-н, Житомирська обл.

5. МАЙМУЛА Павло Миколайович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ" Громадянин України, народився 11.03.1976 р., освіта вища, безпартійний, ВЧ А 2192, Керівник групи дослідного зберігання, місце проживання: смт Городок, Радомишльський р-н, Житомирська обл.

6. ВОЛОШИН Володимир Максимович Самовисування Громадянин України, народився 07.07.1962 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ТОВ "Управляюча компанія "Кронос", охоронець, місце проживання: смт Городок, Радомишльський р-н, Житомирська обл.

7. КОРНІЄНКО Ігор Валерійович Самовисування Громадянин України, народився 11.05.1982 р., освіта вища, безпартійний, Головний центр спеціального контролю Державного Космічного агентства України, Заступник начальника, місце проживання: смт Городок, Радомишльський р-н, Житомирська обл.

8. ЛЯЩУК Олександр Іванович Самовисування Громадянин України, народився 16.06.1972 р., освіта вища, безпартійний, Головний центр спеціального контролю Державного Космічного агентства України, Заступник начальника, місце проживання: смт Городок, Радомишльський р-н, Житомирська обл.

9. АНТОНОВА Наталія Анатоліївна ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" Громадянка України, народилася 08.03.1967 р., освіта середня спеціальна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", 14 ГБО Міністерства Оборони України, діловод, місце проживання: смт Городок, Радомишльський р-н, Житомирська обл.

10. ІВАНОВА Ірина Анатоліївна Політична партія "НАШ КРАЙ" Громадянка України, народилася 06.03.1986 р., освіта вища, безпартійна, провідний фахівець сектору обліку матеріальних засобів бухгалтерії, Головний центр спеціального контролю Державного Космічного агенства України.

11. ПРУДІУС Тетяна Іванівна ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" Громадянка України, народилася 09.07.1971 р., освіта середня спеціальна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Мигалківська НВО Київської області, вчитель, місце проживання: смт Городок, Радомишльський р-н, Житомирська обл.

12. ГАЛЬОНА Світлана Василівна Самовисування Громадянка України, народилася 09.05.1984 р., освіта вища, безпартійна, ДНЗ "Ювілейний" 14 ГБО Міністерства Оборони України, Завідувач, місце проживання: смт Городок, Радомишльський р-н, Житомирська обл.

13. ІВАНЧИК Максим Михайлович Самовисування Громадянин України, народився 04.10.1985 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: смт Городок, Радомишльський р-н, Житомирська обл.

14. ЛЕБІГА Ігор Миколайович Самовисування Громадянин України, народився 22.08.1975 р., освіта вища, безпартійний, ВЧ А 2192, Командир батальйону охорони, місце проживання: смт Городок, Радомишльський р-н, Житомирська обл.

15. РОЩЕНКО Олена Миколаївна ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ" Громадянка України, народилася 27.06.1967 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Будинкоуправління №9, паспортист, місце проживання: смт Городок, Радомишльський р-н, Житомирська обл.

16. ДЗЮБА Григорій Володимирович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянин України, народився 18.12.1955 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", пенсіонер, місце проживання: смт Біла Криниця, Радомишльський р-н, Житомирська обл.

17. ЗЕЛІНСЬКИЙ Олександр Альфредович Самовисування Громадянин України, народився 27.06.1974 р., освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Біла Криниця, Радомишльський р-н, Житомирська обл.

18. РУДКІВСЬКИЙ Станіслав Анатолійович Самовисування Громадянин України, народився 14.11.1989 р., освіта загальна середня, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Біла Криниця, Радомишльський р-н, Житомирська обл.

19. БІЛЯВСЬКИЙ Дмитро Анатолійович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянин України, народився 11.05.1988 р., освіта вища, безпартійний, "МП Білком", директор, місце проживання: смт Біла Криниця, Радомишльський р-н, Житомирська обл.

20. СИЧЕВСЬКИЙ Юрій Анатолійович Самовисування Громадянин України, народився 07.03.1972 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Біла Криниця, Радомишльський р-н, Житомирська обл.

21. ПРИЩЕПО Ігор Олександрович Самовисування Громадянин України, народився 05.05.1982 р., безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Біла Криниця, Радомишльський р-н, Житомирська обл.