Городоцька територіальна громада

Житомирська область, Житомирський район

До уваги батьків!

Фото без опису

Попри війну, наразі  серйозно стоїть питання та контроль перебування дітей у вечірній час без супроводу дорослих та вживання неповнолітніми спиртних напоїв, куріння. Війна, як і будь-яка екстремальна ситуація, негативно впливає на дітей, в деяких випадках порятунок  від стресу, вони шукають у випивці в компанії друзів.

З метою попередження правопорушень, бездоглядності, вживання дітьми слабоалкогольних і спиртних напоїв, паління, виявлення фактів порушення вимог законодавства щодо продажу дітям слабоалкогольних і спиртних напоїв, тютюнових виробів, 22 червня 2022 року Службою у справах дітей Городоцької селищної ради  спільно з представниками поліції та інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Житомирського РУП ГУНП в Житомирській області проведено рейд по торгових точках Городоцької громади.

 З торговими  працівниками, приватними підприємцями перевірених крамниць проведені профілактичні бесіди щодо попередження продажу спиртних та слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів неповнолітнім.

Фото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень