!! Ворожі Telegram-канали !!

Дата: 24.07.2024 14:52

!! Ворожі Telegram-канали !!

Мають проукраїнську позицію, пішли на найпримітивніший крок - імітацію проукраїнських поглядів на політичні, військові події, які зараз відбуваються. Та найнебезпечніше те, що такі телеграм-канали вербують піжлітків для розпалювання національної ворожнечі, співпраці з ворогом, тим самим втягуючи їх до скоєння кримінальних злочинів.

Правоохоронцями Житомирської області вже викрито один з телеграм-каналів, який вербував підлітків 13-17 років для розпалювання до онлайн-чату, учасниками якого були підлітки та інші користувачі, які обговорювали та планували провокаційні "акції".

В Україні створили інформаційну платформу, де можна знайти поради психологів та фахівців з інформаційної гігієни та права - https://stopceberbullying.com.ua

На платформі зібрали практичні поради експертів, юридичні рекомендації, а також перелік ресурсів, фільмів і подкастів про інформаційну безпеку.

STOPCEBERBULLYING.COM.UA

stopceberbullying.com.ua