Премія Кабінету Міністрів України ім.Лесі Українки

Дата: 24.07.2024 11:20

Державний комітет телебачення і рідіомовлення України проводить прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2024 рік.

Премія присуджується в чотирьох номінаціях:

-літературні твори для дітей та юнацтва;

-художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва;

-театральні вистави для дітей та юнацтва;

-художні та анімаційні фільми для дітей та юнацтва.

Творчі спілки, національно-культурні та національно-просвітницькі товариства, видавництва і видавничі організації, редакції періодичних видань, вчені ради вищих навчальних закладів, наукові установи, асоціації вносять пропозиції щодо претендентів на здобуття Премії та подають до Держкомтелерадіо такі документи:

-клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора у паперовій та електронгій формі;

-три примірники твору у друкованому вигляді та за наявності примірник твору в електронній формі;

-розширену анотацію на твір у паперовій та електронній формі;

- копії відгуків у засобах масової інформації, рецензії;

-художні, анімаційні фільми та відеозаписи театральних вистав у електронній формі;

-копії паспорта.

Більш детальну інформацію розміщено на вебсайті Держкомтелерадіо у розділі "Діяльність" - рубрика "Премії").