"Шлях гідності: захист прав людини в умовах військового стану".

Дата: 08.07.2024 17:05

11 червня 2024 року голова Городоцької громади Наталія ДЕМБІЦЬКА  взяла участь у нараді "Шлях гідності: захист прав людини в умовах військового стану".

Головною метою заходу було ознайомлення із щорічною доповіддю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, пошуку механізмів подолання викликів щодо порушень прав людини і громадянина та перспективи дотримання прав і свобод.

Очікуваними результатами є налагодження взаємодії та напрацювання спільних алгоритмів співпраці між органами державної влади, органами місцевого самоврядування, громадськими, релігійними та правозахисними організаціями в напрямках роботи щодо захисту прав і свобод в період воєнного стану, захисту прав дітей, військових, конституційних прав громадянина.