Участь в обласному конкурсі малюнку "Моя дитяча мрія"

Дата: 08.07.2024 16:45

1 червня Україна і весь світ відзначає День захисту дітей. Це свято, яке покликане привернути увагу до прав дітей, їхнього добробуту і можливостей для всебічного розвитку.

Напередодні свята, Служба у справах дітей Городоцької селищної ради долучилася до заходу, присвяченого Дню захисту дітей, організованого Службою у справах дітей Житомирської обласної державної адміністрації, який проводився у Житомирській обласній філармонії.

Діти нашої громади прийняли участь в обласному конкурсі малюнку "Моя дитяча мрія", присвяченому Дню захисту дітей та були відзначені подарунками від Городоцької селищної ради за отримані призові місця!

Щиро вітаємо всіх зі святом!

Бажаємо всім дітям нашої громади радісного та щасливого дитинства, мирного неба, родинного тепла і здійснення всіх заповітних мрій!