Вітання з Днем Національної Поліції

Дата: 04.07.2024 10:29

Шановні правоохоронці!

Ваша служба - це не просто обов'язок, це покликання, яке вимагає мужності, витримки та великої сили духу. Завдяки вам ми можемо жити в безпечному та спокійному просторі, впевнені у захисті наших прав!

У цей складний для країни час ви не лише стежите за безпекою, ви допомогаєте евакуйовувати жителів із зон бойових дій, розслідуєте воєнні злочини окупантів та відстоюєте нашу незалежність.

Бажаємо вам міцного здоров'я, мирного неба над головою та сил для подальших звершень. Нехай кожен ваш день буде наповнений гордістю за виконану роботу, приносить задоволення та визнання.

Ми ніколи не забудемо жертовність тих поліцейських, які віддали свої життя за Україну. Пам'ять про них завжди буде світлою та шанованою.