Засідання сорок третьої сесії Городоцької селищної ради

Дата: 03.07.2024 08:49

02 липня 2024 року під голвуванням голови Городоцької територіальної громади ДЕМБІЦЬКОЇ Наталії Олександрівни відбулася сорок третя сесія восьмого скликання.

На початку сесії вшанували хвилиною мовчання загиблих ГЕРОЇВ.

Плідно попрацювавши, депутати проголосували за важливі питання.

1. Затвердження Стратегії розвитку Городоцького ліцею Городоцької селищної ради на 2023-2028 роки.

2. Внесення змін до складу виконавчого комітету Городоцької селищної ради.

3. - затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності;

- затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для будівництва і обслуговування житлових будинків.

4. Надання іншої субвенції з бюджету Городоцької селищної ради до бюджету Житомирської обласної ради.

5. Підтвердження членства у Всеукраїнській асоціації громад.

6. Затвердження структури, виконавчого апарату Городоцької селищної ради на 2024 рік.

7. Затвердження звіту про використання коштів резервного фонду бюджету Городоцької селищної ради за перший квартал 2024 року.

8. УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ ПРО РОЗРАХУНКИ ЗА НАДАНІ ПОСЛУГИ ПО ПЕРЕВЕЗЕННЮ ПІЛЬГОВОЇ КАТЕГОРІЇ ПАСАЖИРІВ АВТОМОБІЛЬНИМ ТРАНСПОРТОМ ЗА РАХУНОК КОШТІВ БЮДЖЕТУ ГРОМАДИ.

9. Внесення змін до бюджету Городоцької селищної територіальної громади на 2024 рік.

10. Звіт поліцейського офіцера громади.