Робочий візит представників "U-LEAD з Європою" до Городоцької громади

Дата: 29.06.2024 13:05

Наприкінці робочого тижня в нашу громаду завітали представники "U-LEAD з Європою":

Керівник Регіонального офісу Програми "U-LEAD з Європою" - Василь НЕВМЕРЖИЦЬКИЙ.

Радниця з муніципального управління Регіонального офісу Програми "U-LEAD" з Європою.

Під час зустрічі було обговорено низку "болючих" питань які потрібно терміново вирішувати.

..Але головним питанням повстало передача військового майна Міністерства оборони України на баланс Городоцької селищної ради.

Не менш важливим питанням також було і передача будинків житлового фонду з балансу МОУ на баланс Городоцької селищної ради, а також обрання форми їх управління.

Представники надали роз'яснення та створять під нашу громаду консультативну групу та нададуть допомогу в частині законодавчого ведення роз'яснень щодо прийому-передачі житлового фонду.