Тренінг з ментального здоров'я для працівників селищної ради на тему "Токсична поведінка. Що треба знати"?

Дата: 24.06.2024 13:53

Відділом освіти, культури, охорони здоров`я, молоді, спорту, туризму, економічного та соціального розвитку було проведено тренінг з ментального здоров'я для працівників селищної ради.

Темою якого було: "Токсична поведінка. Що треба знати"?

Часто люди можуть поводитися токсично через виховання чи життєвий досвід і не знають здорових способів боротьби з власним стресом. Саме тому, щоб відновити рівновагу та нормалізувати власний емоційний стан, вони намагаються вилити негатив на людей із власного оточення, чим можуть їх ранити.

То що робити? Як комунікувати з такою людиною? Ось кілька стратегій:

- не мовчати, якщо поведінка цієї людини неприємна, адже відповідальність за наші кордони лежить насамперед на нас;

- установити жорсткіші межі;

- контролювати реакції та дії у відповідь на вчинки таких людей;

зосередитися на собі та власних цінностях.

Загалом учасники збагатилися новими знаннями про ментальне здоров'я, розглянувши маркери за якими людина вважається соціально здоровою.