Виїзна нарада голів територіальних громад Житомирщини

Дата: 19.06.2024 16:09

13 червня 2024 року відбулася виїзна нарада голів територіальних громад на базі Червоненської та Андрушівської громад Житомирської області під головуванням начальника Житомирської обласної військової адміністрації БУНЕЧКА В.І., на якій також була присутня і голова Городоцької громади Наталія ДЕМБІЦЬКА.

На порядку денному були розглянуті питання по розробленню Плану заходів з реалізації Стратегії Червоненської та Андрушівської громад, а також:

-  стратегічне планування, як інструмент бачення середньо - та довгострокової перспективи розвитку громад;

-  організація процесу стратегічного планування, формування бачення, визначення пріоритетів та сценаріїв розвитку громади, застосування ГІС-технологій в аналізі ресурсів та розробці анкет;

-  розроблення Плану заходів з реалізації Стратегії громади. Подальший моніторинг досягнення цілей та можливість їх коригування у разі необхідності;

- заключні етапи розроблення, обговорення та затвердження стратегічних документів. Проведення стратегічної екологічної оцінки.