"Знайомство зі штучним інтелектом"

Дата: 18.06.2024 12:03

Літній онлайн-табір "Знайомство зі штучним інтелектом"

MATHEMA - онлайн платформа для вивчення математики, заснована в 2021 році, яка проводить понад 30 000 уроків щомісяця. Головною метою є допомогти учням заповнити прогалини в знаннях та підготуватися до тестів, екзаменів та домашніх завдань, розвиваючи аналітичні навички та створюючи міцну базу знань.

Mathema - оголошує про запуск безкоштовного літнього онлайн-табору "Знайомство зі штучним інтелектом" для дітей віком від 13 до 17 років.  Програма триватиме з 1 липня по 26 липня 2024 року і складається з 8 інтерактивних онлайн-лекцій, які допоможуть дітям зробити свої перші кроки в світ штучного інтелекту.

ЦІЛІ КУРСУ:

- надати базові знання про принципи його роботи;

- показати зв`язок з математикою та продемонструвати, як математичні методи застосовуються для створення штучного інтелекту;

- розвинути креативність, логічне мислення та навички вирішення проблем у дітей;

- навчити користуватися мовними моделями для генерування тексту, перекладу мов та створення різного контенту;

- ознайомити з інструментами для генерування зображень та відео за допомогою ШІ.

Програма курсу включає наступні теми:

- вступ до ШІ, як він працює та де використовується;

- мовні моделі: математичні основи та їх застосування;

- генерація зображень та відео: математичні алгоритми та інструменти;

- творчі проекти з використанням ШІ.

Крім того, діти отримають можливість розробити власні проекти з використанням знань, отриманих під час курсу. Цн допоможе їм не тільки поглибити розуміння ШІ, але й розвинути практичні навички у сфері сучасних технологій.