День пам`яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Дата: 08.05.2024 13:18

8 травня Україна разом з усім світом відзначає День пам`яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Сьогодні працівники Городоцької селищної ради спільно з представниками Головного Центру Спеціального Контролю вшанували пам`ять кожного, хто загинув захищаючи рідну землю.

Дякуємо бібліотекарю Білокриницького старостинського округу Родіці Сірик  за хвилини пам`яті та спогадів в які поринули присутні.

"Незалежно від того, скільки часу минуло, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні завжди залишатиметься світлим днем, який ми відзначаємо зі сльозами на очах.

Сьогодні ми згадуємо всіх, хто втратив життя через війну, вклоняємося та віддаємо шану ветеранам.

Сьогодні ми продовжуємо боротися за свободу та за наше майбутнє" - зазначила Наталія Олександрівна.