З Днем Піхоти ЗСУ

Дата: 06.05.2024 11:36

"Піхота - це скелет, м`язи та основа армії. Це універсальний підрозділ ЗСУ. Вони вміють робити все: копати, будувати та розбирати, ремонтувати техніку, місити багнюку в окопах витримувати спеку влітку та холод взимку, спостерігати за ворогом та ходити до нього "в гості". Піхота - це важко, але дуже почесно. Це небезпечно, але це справжнє військове братерство".

Якою б автоматизованою не була сучасна війна, основний тягар бере на себе піхота.

Наше захоплення та наші молитви сьогодні, у День піхоти Збройних Сил України - за хоробрих і витривалих піхотинців!

Ми незнаємо де беруть сили українські піхотинці, що дає їм сили триматися настільки стійко. Тому бажаємо їм Вищого захисту, міцного здоров`я та військових перемог.

Нехай до їхніх домівок приходять з фронту тільки добрі звістки.