Участь голови громади у роботі круглого столу на тему прозорості роботи органів місцевого самоврядування

Дата: 01.05.2024 12:15

Вчора голова громади  мала нагоду взяти участь у роботі круглого столу на тему прозорості роботи органів місцевого самоврядування, на якому був присутній Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр КОРНІЄНКО та народні депутати.

Головними питаннями було:

- прозорість місцевого самоврядування як невід'ємна складова реформи децентралізації в Україні;

- сучасний стан та пріорітетні напрямки для посилення відкритості у діяльності органів місцевого самоврядування;

- роль відкритості та прозорості у забезпеченні ефективного управління на місцях.

Наша громада ще до внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування" вже працювала відкрито та прозоро.

Всі наші плани, дії, наради та інше, завжди висвітлюються в інтернет - ресурсах. Тому ми "за" внесення змін до закону та "за" відкрите та прозоре місцеве самоврядування.

Прозорість місцевого самоврядування є необхідним стандартом у відносинах з громадянами, якого вимагає, Європейський Союз і якого безумовно заслуговують українці. Неможливо розвивати демократію на місцях без прозорості, підзвітності та участі громадян у процесах ухвалення рішень. Люди мають відчувати впевненість в органах влади.

Злагоджена робота органів влади на Житомирщині є гарним прикладом ефективного об'єднання зусиль задля збереження нашої рідної України та важливою складовою майбутньої Перемоги.