Участь голови громади у нараді на базі Державного університету "Житомирська політехніка" на тему: "Спроможне врядування на шляху до ЄС"

Дата: 01.05.2024 10:49

30.04.2024 року голова Городоцької громади Наталія ДЕМБІЦЬКА  взяла участь разом в керівниками громад та області у нараді яка проходила на базі Державного університету "Житомирська політехніка" під головуванням Першого заступника Голови верховної Ради України Олександра КОРНІЄНКА, на тему: "Спроможне врядування на шляху до ЄС".

Європейська інтеграція - є свідомим вибором кожного українця, і саме за це б`ються наші захисники.

Не зважаючи на війну, Україна впевненими кроками рухається саме в цьому напрямку.

Громади Житомирщини попри військовий стан продовжують планувати свій розвиток, запроваджувати нові ініціативи та змінюватися.

Тому ми з впевненістю можемо сказати, що тільки спільними зусиллями ми можемо прискорити наш рух до Єсропейського союзу.