Підтримка вкрай важлива!

Дата: 01.05.2024 08:33

Підтримка вкрай важлива! Щиро дякуємо Городоцькій селищній раді за те, що піклуються про наш заклад, окрема подяка голові Коростенської РДА @Олег Рябой, саме завдяки якому ми і отримали ігровий набір Earle Childhood Dvt (ECD) kit,2016. Ці комплекти містять необхідні матеріали для творчості, навчання та розвитку дітей: приладдя для малювання, цікаві настільні ігри, м'які іграшки, м'ячі та багато іншого.

Висловлюємо дитячому фонду ООН(ЮНІСЕФ) UNICEF Ukraine слова щирої вдячності за надану допомогу, корисні та приємні подарунки для наших дітлахів! Захоплюємося людьми, які турбуються за життя інших, які не стоять осторонь проблем людей! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю! Цінуємо все, що ви робите для дітлахів!