Засідання сорок першої сесії Городоцької селищної ради

Дата: 26.04.2024 09:36

25 квітня 2024 року відбулася сорок перша сесія восьмого скликання Городоцької селищної ради на чолі з головою громади Наталією ДЕМБІЦЬКОЮ.

Традиційно, наша громада розпочала прийняття рішень з допомоги Збройним силам України.

Порядок денний:

- виділення фінансової допомоги 3 штурмовій бригаді в сумі 500 000 грн на закупівлю безпілотних літальних апаратів;

- виділення коштів Державній прикордонній службі в сумі 1 000 000 грн на закупівлю літальних апаратів та РЕБів;

- виділення фінансової допомоги нашій місцевій військовій частині в сумі 112 000 грн;

- укладання угоди про співпрацю між Житомирською філією Житомирського обласного центру зайнятості та Городоцькою селищною радою;

- затвердження Плану трансформації мережі закладів освіти;

- внесення змін до бюджету громади;

- затвердження схеми організації дорожнього руху в громаді;

- затвердження акту приймання - передачі земельних ділянок з державної власності у комунальну;

- передача у постійне користування Релігійній організації "Релігійна громада Парафія святого великомученика Георгія Побідоносця Київської митрополії Української православної церкви земельної ділянки.

На засіданні голова Городоцької громади презентувала присутнім депутатам ЗВІТ селищного голови про пророблену роботу за 2023 рік в умовах військового стану.

"...Було не легко, але завдяки нашим депутатам, які завжди йдуть на допомогу та підтримують нас, ми впоралися - " зазначила Наталія Олександрівна.

Дякуємо нашим Збройним силам України, що маємо змогу працювати та наближати Перемогу кожен на своєму фронті.

Разом до Перемоги!