Засідання робочої групи з питань трансформації закладів освіти Городоцької селищної територіальної громади на 2024/2027 рр.

Дата: 16.04.2024 16:59

16.04.2024 року відбулося засідання робочої групи з питань трансформації закладів освіти Городоцької селищної територіальної громади на 2024/2027 рр.

Складом комісії було розглянуто план трансформації прогнозованої мережі закладів освіти громади на 2024/2027 рр.

Робочою групою проаналізовано мережу закладів освіти нашої громади, врахувавши демографічні показники на певній території, відповідно до пункту 5 розділу ХІІ «Перехідні та прикінцеві положення» Закону України «Про освіту», статей 31, 32, 35 Закону України «Про повну загальну середню освіту», Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення механізмів формування мережі ліцеїв для запровадження якісної профільної середньої освіти», ефективна, доступна і спроможна мережа закладів освіти у нашій громаді має бути відбуватися поетапно до плану трансформації прогнозованої мережі закладів освіти Городоцької селищної територіальної громади на 2024/2027 роки.