Засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Дата: 15.04.2024 15:55

12 квітня 2024 року у м.Чернівці відбулося засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
Це вже шосте засідання Конгресу.

Участь у заході взяли Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ, Прем'єр-міністр України Денис ШМИГАЛЬ, керівник Офісу Президента України Андрій ЄРМАК, представники Уряду, територіальних громад, органів місцевого самоврядування та начальники обласних адміністрацій.

Участь взяли 19 членів Президії Конгресу, начальники ОВА, 14 міських голів обласних центрів та 60 голів міст, сіл і селищ , два голови Асоціації ОМС, шестеро представників дипломатичного органів центральної влади, семеро народних депутатів.

На засіданні також була присутня і наша голова Городоцької громади Наталія ДЕМБІЦЬКА.

Захід був розділений на два блоки.
Перший - засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. У його рамках відбулися виступи міжнародних гостей.

Під час другої частини заходу відбувся форум "Життя регіонів в умовах війни", в рамках якого відбулися обговорення питань, напрацьованих у шести профільних комісіях при Конгресі.

До порядку денного засідання було розглянуто такі питання:

- протидія безпековим загрозам, організації подолання наслідків руйнування цивільної інфраструктури;
- функціонування об'єктів енергетичного комплексу України та заходи із забезпечення стабільної роботи енергетичної системи в умовах постійних ракетних обстрілів;
- нова урядова політика з підтримки вітчизняного виробництва "Зроблено в Україні";
- Європейська інтеграція України та нові можливості і виклики для Українських громад.

Учасники засідання - представники громад мали можливість задати представникам державної влади актуальні для них питання.