Пророблена робота поліцейського офіцера громади від початку року

Дата: 12.04.2024 09:06

Головне завдання поліцейського офіцера громади - орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями громади, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень, планувати спільну роботу та разом працювати над тим, щоб громада вдосконалювалася та ставала безпечнішою.

Територію Городоцької громади довірено офіцеру поліції СТЕПАНЧУКУ Юрію Васильовичу.

До вашої уваги, пророблена робота поліцейського нашої громади від початку року.

Складено адміністративних матеріалів:

По лінії громадської безпеки:

1(ст.44); 2(ст.156); 3(ст.173); 3(ст.173-2); 2(175-1); 16(ст 176); 9(ст.178); 2(ст.184); 6(ст.187).

По лінії безпеки дорожнього руху:

1(ст.122); 1( ст.126); 1(ст.130).

По лінії дозвільної системи 2(ст.192).

Опрацьовано матеріалів перевірки за зверненнями громадян - 38;

Скоєно кримінальних правопорушень на поліцейській дільниці - 2.

На постійній основі проводяться перевірки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах з метою недопущення вчинення правопорушень відносно дітей та забезпечення нормальних умов проживання.