"Разом" - проєкт, який реалізує Національна енергетична компанія "Укренерго" спільно з Українським ветеранським фондом за підтримки Lobby X, Veteran Hub та The Israel Trauma Coalition (ITC).

Дата: 11.04.2024 16:21

Програма створена для людей, які не мають навичок та знань для побудови кар`єри в енергетичному секторі, проте бачать свої перспективи саме у цій галузі.

"Укренерго" запрошує до співпраці мешканців невеликих міст та сіл - населених пунктів, де немає широкого вибору спеціальностей. Після завершення курсу його учасники отримають всі необхідні знання та вміння, щоб реалізувати себе на новій цікавій роботі.

! ДО НАВЧАННЯ, КРІМ ВЕТЕРАНІВ ТА ВЕТЕРАНОК, ЗАПРОШУЮТЬСЯ І ЧЛЕНИ РОДИН ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ !

Учасникам програми пропонують:

- офіційне працевлаштування та оплату праці з першого дня навчання;

- освітню програму, затверджену Міністерством освіти;

- безкоштовний курс навчання тривалістю в 20 тижнів, який передбачає проживання, харчування та проїзд до навчального центру в передмісті м.Вінниці.

Опановуючи нову професію за фахом "електромонтер/електромонтерка з обслуговування підстанцій" Ви навчитеся:

- обслуговуванню обладнання електропідстанції;

- забезпеченню оптимального режиму роботи за основними параметрами (напруга, навантаження, температура);

- контролю за станом та режимом роботи обладнання електропідстанції;

- діагностиці й усуненню несправностей в роботі обладнання мережі;

- впорядкуванню документації і веденню добової відомості згідно зі стандартами компанії.

Деталі програми на сайті за посиланням: https://ua.energy/together.html