Начальник відділу надання соціальних послуг Городоцької селищної ради Житомирського району провів бесіду з клієнтом пробації.

Дата: 10.04.2024 16:12

Фото без опису

09.04.2024 року у приміщенні Городоцької селищної ради начальником відділу надання соціальних послуг  Тетяною Марковою було проведено соціально-виховну бесіду з суб’єктом пробації на тему «Важливість прийняття відповідальності за свої дії та наслідки колабораціонізму». Тема бесіди із клієнтом пробації була визначена відповідно до виявленої криміногенної потреби.

Тетяна Маркова допомогла суб’єкту пробації сформувати свій світогляд, який допомагає бачити цілісну картину того, що відбувається навколо, щоб людина могла встановлювати зв’язок «причина-наслідок», а отже прогнозувати наслідки своїх дій та вчинків. Хочеться вірити, що клієнт пробації для себе зробив належний висновок.

Житомирський районний сектор №6 філії Державної установи «Центр пробації»

у Житомирській області (м. Радомишль)