Відкриття III (районного) етапу спортивних змагань з волейболу серед учнів у рамках проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" у м.Радомишль спортивному комплексі "Динамо".

Дата: 08.04.2024 09:03

5 квітня відбулося відкриття III (районного) етапу спортивних змагань з волейболу серед учнів у рамках проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" у м.Радомишль спортивному комплексі "Динамо".

Нашу громаду гідно представила команда юнаків Городоцького ліцею "Вільний птах".

Під час змагань учні показали гарну командну гру! Вчилися долати труднощі, йти до перемоги навіть у найважчих моментах гри!

В результаті маємо чудовий безцінний досвід, який здобувається лише на практиці, та безліч позитивних емоцій! Знаємо, що у нас все ще попереду!

Дякуємо організаторам змагань та суддівській колегії, командам-учасникам за можливість у ці непрості часи радіти життю!

Слава Україні!!!