Городоцька територіальна громада

Житомирська область, Житомирський район

Увага! Творчий конкурс "Я ХОЧУ ЖИТИ ВДОМА"

Дата: 02.04.2024 11:54
Кількість переглядів: 36

Поліський національний університет спільно з Центром досліджень біженців, мігрантів та переміщених осіб Політехнічного інституту та державного університету Вірджинії (Virginia Tech), США, проводять творчий конкурс оповідань, есе, поезій, пісень, нехудожньої прози, науково-публіцистичних творів, малюнків, творів візуального мистецтва на тематику, пов’язану з біженством, переселенням, міграцією під час війни «Я хочу жити вдома».

Участь у конкурсі можуть взяти учні 10-11 класів, які навчаються в Україні та за кордоном. Мова: українська або англійська. Вимоги: відповідність тематиці конкурсу, обсяг до 1000 слів.

Всі учасники конкурсу та їх керівники отримають сертифікати і подяки від Центру досліджень біженців, мігрантів та переміщених осіб Політехнічного інституту та державного університету Вірджинії (Virginia Tech), США, і Поліського національного університету.

За рішенням організаційного комітету кращі твори будуть опубліковані до кінця 2024 року англійською та українською мовами в спеціальному випуску «Roots@Resettlement. Special Issue of Ukrainian Youth During the War», США.

Кожен учасник конкурсу отримає примірник випуску.

Попередні випуски: https://bit.ly/3Hh0afb

Кінцевий термін подання матеріалів – 15 травня 2024 р.

Якщо у Вас виникли запитання, звертайтесь:

Тел.: (097) 124 27 43« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень