Засідання виконавчого комітету Городоцької селищної ради

Дата: 01.04.2024 09:28

29.03.2024 року відбулося засідання виконавчого комітету Городоцької селищної ради на якому вирішувалися такі питання:

- створення Ради безбар'єрності;

- виділення коштів на закупівлю продуктів харчування для привітання жінок-отримувачів соціальної послуги "Догляд вдома";

- надання одноразової матеріальної допомоги;

- затвердження плану укриття населення громади в захисних спорудах цивільного захисту;

- виділення коштів для придбання електрообладнання для вуличного освітлення смт. Біла Криниця,с.Осів;

- завершення опалювального сезону;

- проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою "За чисте довкілля" та дня благоустрою на території громади.

Всі питання вирішено позитивно. Також за пропозицією члена виконавчого комітету Ковальова Віктора Григоровича буде скликано нараду керівників підприємств та організацій всіх форм власності щодо розподілу та закріплення території для прибирання під час проведення благодійної акції « За чисте довкілля».

Дякуємо всім представникам виконавчого комітету за активну участь у житті громади!