Засідання консультативно-дорадчого органу Кабінету Міністрів України - Ради безбар'єрності під головуванням Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля за участі Першої леді Олени ЗЕЛЕНСЬКОЇ.

Дата: 01.04.2024 09:26

29 березня 2024 року Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України було проведено засідання консультативно-дорадчого органу Кабінету Міністрів України - Ради безбар'єрності під головуванням Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля за участі Першої леді Олени ЗЕЛЕНСЬКОЇ.

На засідання було запрошено голів обласних та територіальних громад.

Наш селищний голова Наталія ДЕМБІЦЬКА також брала участь у засіданні Ради безбар'єрності в режимі онлайн через платформу ZOOM.

На засідання були розглянуті такі питання:

1. Моніторинг впровадження політики безбар'єрності.

2. Принципи для впровадження норм безбар'єрності територіальними громадами.

3. Впровадження практик безбар'єрності.

4. Соціальна відповідальність: запит на безбар'єрність у містах.

5. Аудит безбар'єрних просторів та послуг.

6. Безбар'єрний та інклюзивний фінансовий сектор.

Хочемо зазначити, що в Городоцькій територіальній громаді рішенням виконавчого комітету селищної ради від 29.03.2024 року було створено Раду безбар'єрності Городоцької селищної ради та затверджено склад Ради безбар'єрності Городоцької селищної ради.

Станом на сьогодні наша громада активно впроваджує норми безбар'єрності, за результатами яких наші заклади освіти, дошкілля та медичні заклади вже мають безбар'єрний простір та вільний доступ до цих закладів.

Але на цьому ми не зупиняємось і працюємо далі над впровадженням безбар'єрного простору в нашій громаді.