Дата: 28.03.2024 12:15

Відділом освіти спільно з головним спеціалістом відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ХРУЩ Анжелою Анатолівною з особами відповідальними за харчування (керівниками, кухарями та медичними сестрами) закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти Городоцької селищної ради було проведено Семінар з питань створення належних санітарно – гігієнічних умов для перебування, навчання, виховання, організації харчування, профілактики гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь серед здобувачів освіти та персоналу закладів загальної середньої освіти. Щиро дякуємо Анжелі Анатоліївні за надання потрібних рекомендацій та змістовне проведене заняття!