Увага! Щодо формування складу координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності на території Городоцької селищної територіальної громади

Дата: 27.03.2024 16:32

Увага! Шановні керівники громадських організацій, експерти, громадяни з активною життєвою позицією, на виконання постанови Кабінету Міністрів України  від 18.04.2023 р. № 364 «Про затвердження Типового положенням про координаційну раду з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевому органі виконавчої влади, органі місцевого самоврядування», відділом освіти, культури, охорони здоров’я, молоді, спорту,  туризму,  економічного та соціального розвитку Городоцької селищної ради проводиться робота щодо формування складу координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності на території Городоцької селищної територіальної громади.

Просимо, бажаючих долучитися до роботи координаційної ради, до 10 квітня направити клопотання на viddil.osvity.gorodok.sr@ukr.net зазначивши ПІП, посаду (іншу ідентифікацію), контактний телефон