Практичні навчання щодо надання першої медичної допомоги в разі настання надзвичайної ситуації.

Дата: 26.03.2024 09:06

В рамках спільного проекту Житомирської районної ради та БФ "Імпульс ДСНС" "Створення безпекового середовища" 12 березня у приміщенні Житомирської районної ради відбулися практичні навчання щодо надання першої медичної допомоги в разі настання надзвичайної ситуації.

Участь у заході взяли голова Городоцької громади Наталія ДЕМБІЦЬКА  та вчитель Білокриницького ліцею фізкультури та Захисту України Євгеній БЛИЗНЮК

За результатами навчань вони отримали сертифікат, що засвідчує проходження тренінгу « Перший рятувальник -  FIRST RESPONDER”

Навчання проводили польські інструктори Wojciech Mlodozeniec та Jaroslaw Palasz.