Робоча зустріч начальника Житомирського районного сектору №6 філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області з секретарем Городоцької селищної ради

Дата: 21.03.2024 16:14

Фото без опису

21 березня 2024 року начальником Житомирського районного сектору №6  Тетяною Нестерчук відбулася робоча зустріч із секретарем Городоцької селищної ради Житомирського району Житомирської області Анною Суходольською. Представниками були обговорені питання співпраці, які  спрямовані на ефективну взаємодію сторін щодо забезпечення органу пробації необхідною інформацією для реалізації досудової, наглядової та пенітенціарної пробації, реалізації комунікаційної політики для підвищення рівня поінформованості й довіри у суспільстві до пробації.

Житомирський районний сектор №6

філії Державної установи «Центр пробації»

у Житомирській області  (м. Радомишль)