День українського добровольця

Дата: 14.03.2024 09:51

14 березня в Україні відзначається День українського добровольця.

Це день людей,які свідомо,за покликом власного серця,стали на захист Батьківщини.
🫶Саме ви, добровольці, солдати, волонтери, є спадкоємцями високої слави українського козацтва, адже захист рідної землі - найвища честь та покликання для вас.

Нині добровольцем став увесь Український народ: ті, хто всіляко допомогає захисникам і готовий стати до їхніх лав завтра..

Наша громада була не виключенням і наші хлопці мали готовність добровільно стати на захист власної громади та України, бо це є вирішальною запорукою нашої Перемоги.

З перших днів ви захищали власну громаду, а потім приєднались до лав Збройних Сил України! Ми пишаємось вами!

Шановні добровольці нашої громади, бажаємо вам, здоров'я, родинної злагоди та добра, і нехай нарешті запанує мир на нашій славній землі.

Давайте разом згадаймо хвилиною мовчання наших вірних хлопців-захисників нашої громади, які загинули захищаючи нашу державу вже в лавах ЗСУ: Олександр ШАПАРЕНКО та Ярослав ЛУК'ЯНЧУК.
Ми будемо пам'ятати вас завжди,наші ГЕРОЇ!