ТОВ "ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ" інформує:

Дата: 04.03.2024 15:33

Шановні жителі Городоцької територіальної громади у яких існує заборгованість за спожитий природний газ до 01.05.2024 року перед ТОВ "ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ" уживає заходів щодо стягнення заборгованості, а саме:

- передача боржників до колекторської компанії;

- зверення до суду щодо стягнення заборгованості.

Припинити роботу колекторів можливо тільки у випадку повного погашення боргу.

У випадку звернення ТОВ до суду, з заявою про видачу судового наказу додатково буде стягнуто:

- інфляційні втрати та 3% річних, які будуть нараховуватись на суму заборгованості з дня її виникнення боргуі по день звернення до суду;

- судовий збір в розмірі 3028 грн 00 коп.( у випадку звернення в позовному провадженні).

Звертаємо увагу, що у разі, якщо буде відкрито виконавче провадження, приватний виконавець у процесі здійснення стягнення заборгованості в примусовому порядку може вчиняти наступні дії:

1. Накладати арешт на кошти та інші цінності боржника, включаючи ті, що перебувають на рахунках та на зберіганні у банках.

2. Отримувати ухвали суду про обмеження боржника у праві виїзду за кордон.

3.За ухвалою суду входити до приміщень їх сховищ, що належать боржникам або такі які орендовані ними, проводити її опис, опечатування таких приміщень і сховищ.

4. На підставі постанови обмежувати право користування майном, здійснити вилучення майна у боржника та передати його на зберігання іншим особам.

5. Здійснювати опис, арешт та продаж рухомого та нерухомого майна боржника в рахунок погашення боргу.