Прощання з ГЕРОЄМ Олександром ШАПАРЕНКО..

Дата: 26.02.2024 17:12

З квітами в руках та болем у серці Городоцька громада прощалася з нашим ГЕРОЄМ, який стояв до останнього на захисті Батьківщини,який віддав життя за кожного з нас - Олександром ШАПАРЕНКО..

Саме Сашко прийшов на допомогу в перші дні війни до селищної ради.

В першу чергу він став до строю в Добровольчому формуванні територіальної громади, а після призвався добровільно до лав Збройних сил України..

В бою за незалежність та свободу нашої держави ШАПАРЕНКО Олександр Вікторович загинув в районі н.п.Роздолівка Донецької області..

Наш Сашко назавжди залишиться в наших серцях турботливим сином, доброзичливим другом,усміхненим братом, чесним, порядним,відповідальним, великим патріотом України!

Світла пам'ять та безмежна вдячність за вірність Батьківщині навіки залишиться в пам'яті рідних, друзів, бойових побратимів,усіх,хто знав його, любив і шанував.

Нехай Господь допоможе пережити біль непоправної втрати.

Саша...якби ж ти бачив скільки до тебе прийшло друзів та знайомих..

Але не так судилося з тобою зустрітися..не так..

Спочивай з миром наш ГЕРОЮ!

Слава Україні!

Героям слава!