Навчально-реабілітаційний заклад вищої освіти "Кам`янець-Подільський державний інститут" запрошує на навчання

Дата: 22.02.2024 10:02

Навчально-реабілітаційний заклад вищої освіти "Кам`янець-Подільський державний інститут" - заклад вищої освіти,який здійснює підготовку здобувачів за освітнім степенем магістр. За спеціальностями:

- історія та археологія;

- економіка( економіка та соціальна психологія; економіка і безпека бізнесу;інклюзивна економіка);

- психологія ( реабілітаційна психологія; публічне управління та адміністрування);

- бакалавр( економіка, економічна кібернетика;

- соціальна робота( соціальний захист та реабілітація, сиціальне забезпечення);

- цифрові технології;

- психологія( реабілітаційна психологія);

- облік і оподаткування;

- фінанси, банківська справа та страхування та фондовий ринок.

Відокремлений структурний підрозділ Кам`янець-Подільський фаховий коледж готує фахових молодших бакалаврів за спеціальностями:

- економіка;

- облік і оподаткування;

соціальна робота;

- цифрові технології;

- фізична культура та спорт;

-психологія та кваліфікований робітник за спеціальністю: соціальний робітник.

В закладі створено безбар`єрне середовище для осіб з особливими освітніми потребами, в тому числі дляосіб з категорії маломобільної групи населення, надаються реабілітаційні послуги.

Всіх бажаючих запрошує навчатися на денній та заочній формі здобуття освіти на державній та контрактній основі.