Дата: 16.02.2024 13:01

15 лютого відбулася зустріч з представниками Житомирського Регіонального Відділення Всеукраїнської Асоціації об'єднаних територіальних громад, де був особисто присутній голова Житомирської ОВА - Віталій Бунечко , також запрошена була і голова Городоцької громади Наталія Дембіцька

Обговорювалися питання формування стратегій розвитку громад, адміністрування місцевих податків в органах місцевого самоврядування та налагодження взаємодії і співпраці з Регіональним офісом міжнародного співробітництва, допомога Збройним Силам України та обов'язкове виконання надання соціальних послуг в громадах.

Дякуємо нашим захисникам, що маємо змогу продовжувати працювати спільно, адже мета у нас одна - ПЕРЕМОГА!