Генерал Залужний - Залізний генерал

Дата: 08.02.2024 21:26

Залізний генерал!
Легендарний воїн!
Постать якою захоплюється увесь світ!

Велика шана та подяка ВалеріюЗалужному за неймовірну силу, мудрість, за захист нашої держави.
Існують люди, які прославилися своїми військовими досягненнями і надійно вписали свої імена в світову історію.

Тому тільки історія розставить по місцям всі події, які були за Валерія Федоровича.

Це буде та історія, яку писав Валерій Федорович за для вільного народу України.

Для Вас,Валерій Федорович не було більш благородної місії, ніж захист свого народу, рідної землі.
Служба в лавах Української армії для Вас не просто професія, це — найвища честь, покликання. Ваша служба на благо нашої держави неоціненна, дякуємо!

Ви – справжній герой сьогодення і назавжди ним залишаєтесь. Наша країна пишається своїми Героями,  дякуємо ВАМ за все!

Дякуємо за вашу мужність та самовідданість!

Щиро дякуємо за службу та звитягу! Щиро дякуємо за те, що Ви - перш за все - неймовірно щира людина!
Наші люди, на чолі з Вами - міцні, згуртовані та сильні! А сильних бояться. Світло завжди перемагає темряву. Ми так само переможемо зло і темряву, що прийшло до нас з Російської Федерації.
Валерій Федорович, Ви  серце - українського народу, яке б'ється за його свободу. Разом ми - нездоланна сила.

Бажаю Вам, Валерій Федорович, гордо стояти на сторожі спокою Батьківщини, легко відбивати всі навали з боку противника, усувати будь-які проблеми і перешкоди на горизонті, зберігати спокій і оптимізм душі, берегти щастя й добро у серці!
Бажаю нових досягнень, бути завжди в строю та  бойового настрою!
Вірю до останнього , що Ви залишаєтесь з нами!