Участь вихованок у IX обласному виставці-конкурсі «Осінні фантазії».

Дата: 07.02.2024 15:22

Участь у IX обласному виставці-конкурсі «Осінні фантазії».

Цьогоріч конкурс у Житомирський обласний Центр дитячої та юнацької творчості відбувся очно, чому ми дуже були раді!

Кращі з кращих вихованців із усіх громад області, а їх було майже 60, боролися за призові місця!

Члени журі- кваліфіковані спеціалісти оцінювали конкурс за трьома критеріями.

Боротьба була запеклою!

Від нашого Центру "Центр позашкільної освіти" Городоцької селищної ради прийняли участь 2 вихованки гуртка "Світ рукоділля" керівником якого є всіма улюблена БОБРОВА Наталія Олександрівна.

ГОРБАЧЕВСЬКА Карина - номінація "Ікебана та просторові композиції".

КОВАЛЬ Катерина - "Ошибана та колажі з природнього матеріалу".

Обидві учасниці показали високі результати, чудово виконали поставлені завдання та вневнено захистили свої роботи!

Отож, ВІТАЄМО

ГОРБАЧЕВСЬКУ Карину Карина Горбачевська яка посіла почесне ІІ місце у обласному конкурсі! Пишаємося та покладаємо великі надії на нашу юну вихованку закладу!

А Катеринці Катерина Коваль бажаємо впевнено і далі іти до поставлених цілей та ніколи не здаватися!

Дівчатка, ми пишаємося вами!

Не зважаючи на те, що в конкурсі участь приймали вперше - показали високі результати!

Керівнику Наталья Новицкая ми щиро дякуємо за працю, любов до справи та навчання дітей!

Хочеться подякувати

В.о. директору Центру позашкільної освіти для дітей та молоді Житомирської обласної ради - Марії БОВСУНОВСЬКІЙ та заступнику директора з навчально-методичної роботи Пантус Наталія за надану можливість дітям проявляти себе!

Подальших успіхів і натхнення на наступні роботи!