Співпраця учнів Городоцького ліцею з поліцейським офіцером громади

Дата: 07.02.2024 14:52

НАШІ ДІТИ - НАШЕ МАЙБУТНЄ!

Саме з таким гаслом, словами вдячності, подяками та солодкими презентами, голова Городоцької громади Наталія ДЕМБІЦЬКА, спільно з поліцейським офіцером громади Юрієм СТЕПАНЧУКОМ та курсантом поліції Дмитром Андрійовичем завітали до учнів Городоцького ліцею.

"Шановні діти, саме ви є нашим майбутнім поколінням. В такий непростий для нашої країни час, в час, коли країна-сусід кожного дня примушує нас зневажати їх ще більше...Ви показуєте своїми вчинками, що зростаєте гідним поколінням для нашої держави" наголосила Наталія Олександрівна.

Наталія Олександрівна подякувала учням ліцею за виявлену небайдужість, активну громадянську позицію та вчасне реагування на виникнену пожежу на території Городоцької громади та вихованцям гуртка "Футбол" Центру позашкільної освіти за активну участь та високі результати у матчах першості РРАФ сезону 2023-2024 року у складі команди"Городок-ЗСУ".

З таким поколінням наша Перемога близько!