Звіт поліцейського офіцера громади за 2023 рік

Дата: 07.02.2024 14:49

11.01.2024 року в приміщенні Городоцької селищної ради відбулося звітування поліцейського офіцера Городоцької територіальної громади - СТЕПАНЧУКА Юрія Васильовича.

На звітуванні були присутні: голова Городоцької громади - Наталія ДЕМБІЦЬКА; Начальник відділу поліції Житомирського РУП ГУНП в Житомирській області підполковник поліції - ЦІВОНЧУК Сергій; заступник начальника відділу поліції Житомирського РУП ГУНП майор поліції - ШУЛЯК Віктор та представники Житомирського РУП ГУНП.

За період своєї роботи Юрій Васильович здійснив: СКЛАДЕНО АДМІНІСТРАТИВНИХ МАТЕРІАЛІВ:

1. По лінії громадської безпеки: 2(ст.51), 2(ст.164), 6(ст.173), 29(ст.173-2), 8(ст.175-1), 57(ст.175), 23(ст.178), 6(ст.184), 10(ст.187).

2. По лінії безпеки дорожнього руху: 4(ст.121), 5(ст.126), 1(ст.130).

3. Опрацьовано матеріалів перевірки за зверненнями громадян - 92.

4. Скоєно кримінальних правопорушень на поліцейській дільниці - 5.

5. У закладах освіти поліцейським офіцером громади було проведено 11 виступів та бесід з учнями.

Поліцейський офіцер громади налагодив тісну співпрацю з працівниками служби у справах дітей та фахівцями із соціальної роботи з питань контролю за виконанням батьками батьківських обов'язків по догляду за дітьми та їх вихованням, дотриманням законних прав дітей.

На постійній основі проводяться перевірки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах з метою недопущення вчинення правопорушень відносно дітей та забезпечення нормальних умов проживання.