Вітання до Дня працівника освіти

Дата: 06.02.2024 11:47

Вітання до Дня працівника освіти

Городоцькою селищною радою було організовано святковий захід присвячений Дню працівників освіти.

Словами глибокої подяки та шани вітання приймали заклади загальної середньої освіти, дошкільної та позашкільної освіти від Городоцького селищного голови ДЕМБІЦЬКОЇ НАТАЛІЇ ОЛЕКСАНДРІВНИ Natali Dembickja та начальника відділу освіти, культури, охорони здоров'я, молоді, спорту, туризму, економічного та соціально розвитку Ольги Петрівни ЯКОВЕЦЬ .

Також вітання приймала і бібліотекарь Білокриницької селищної бібліотеки Сірик Родіка до Всеукраїнського дня бібліотек.

Для дорогих гостей було організовано концертну програму та церемонію нагородження. А своє пісенне мистецтво усім присутнім дарували Ірина ШМИГОРА та Володимир ЧЕРНЕНКО.

Бажаємо нашим дорогим та шанованим педагогам безмежного щастя, сили, наснаги, енергії та міцного духу, гарних результатів своєї праці та вдячних учнів!