День позашкільника

Дата: 06.02.2024 11:24

Селищний голова Наталія ДЕМБІЦЬКА разом із начальником відділу освіти, культури, охорони здоров'я, молоді спорту, туризму, економічного та соціального розвитку Ольгою ЯКОВЕЦЬ Ольга Яковець завітали до "Центр позашкільної освіти" Городоцької селищної ради на святковий захід присвячений Дню позашкільної освіти, який святкується щорічно 25 вересня.

Теплими та щирими словами привітали з професійним святом енергійних, творчих та талановитих керівників гуртків закладу на чолі з директором Наталією БОБРОВОЮ Наталья Новицкая.

В адресу педагогів лунали слова побажань міцного здоров’я, здійснення всіх планів в ім’я щасливого майбутнього дітей, творчого натхнення в праці, злагоди й любові, терпіння, мудрості та мирного щасливого майбутнього.