Онлайн-курс «Сareer Hub Pro: Фриланс для молоді з інвалідністю»

Дата: 06.02.2024 09:11

Відкрито новий набір на освітній онлайн-курс «Сareer Hub Pro: Фриланс для молоді з інвалідністю». Початок навчання вже у лютому, 26.02!

На курсі 4.0 найбільш вмотивованих учасників та учасниць чекає додаткова можливість — менторські зустрічі для досягнення ще більш крутих результатів та для повного занурення у напрямок, який було обрано на старті: копірайтинг, графічний дизайн чи відеомонтаж!

Цей курс організовує команда Career Hub Центр «Розвиток КСВ» в межах нашої програми.

Навчання майбутніх фрилансерів та фрилансерок відбуватиметься протягом 8 тижнів. У програмі:

14 воркшопів для розвитку професійних навичок із професійним тренером/-кою за обраним напрямком;

6 воркшопів про особливості роботи на фрилансі;

створення професійного портфоліо та пошуки перших клієнтів на фриланс-біржах;

фіналісти/-ки курсу отримають сертифікат про завершення навчання та промоцію своїх послуг на платформах Career Hub.

Навчальні заняття супроводжуються перекладом жестовою мовою та субтитрами, а матеріали — адаптовані до сприйняття людьми із порушеннями зору.

Заняття розпочнуться з 26 лютого 2024 року.

Реєстрація за посиланням – http://surl.li/erhsf.

Заповнюй заявку, проходь навчання і відкривай для себе можливості роботи в перспективній галузі на фрилансі!

Партнери проєкту: Міністерство молоді та спорту України, Міністерство соціальної політики України, Державна служба зайнятості