Захід присвячений Дню пам'яті Героїв Крут

Дата: 30.01.2024 17:25

БійпідКрутами

#ГероїКрут

"Українська молодь, яка дня 28 січня 1918 року з піснями виїхала зі столиці України під станцію Крути, щоб там умирати, була першою молоддю світу, що одверто, беззастережно і рішуче стала до боротьби з північною навалою. Розуміється, вона боролась і вона падала під кулями ворога не тільки в ім'я оборони від большевизму, її ідеал був — своя державність, своє суверенне життя, своя духовність..."

Улас САМЧУК

Сьогодні, 29 січня в Центрі позашкільної освіти пройшлов захід присвячений Дню пам'яті Героїв Крут.

Керівники гуртків разом з вихованцями переглянути презентацію та пізнавальне відео з якого дізналися про історію полеглих Героїв та їх історично важливий бій під Крутами. Наприкінці заходу разом відповідали на запитання підготовленої вікторини.

Дякуємо учням за їх інтерес до історії України та їх завзяті відповіді. Без сумнівів скажу, - підростає гідна зміна молодих, ерудованих патріотів своєї держави!