Ментальне здоров`я. Як не втратити себе під час війни, та зберегти своє ментальне здоров`я.

Дата: 10.01.2024 11:56

Відділом освіти, культури, охорони здоров'я, молоді, спорту, туризму, економічного та соціального розвитку було проведено захід з ментального здоров'я для працівників селищної ради. Тема якого: "Як не втратити себе під час війни, та зберегти своє ментальне здоров'я".

Захід було поділено на 2 блоки( теоретичний та практичний). Тренінг включав в себе такі розділи: як розпізнати стресові причини, ознаки, види та стадії; що таке стресостійкість; тест на стресостійкість, та як тренувати стресостійкість.

Кожний із учасників зміг " наповнити" свою уявну ментальну тарілку" аспектами самопомочі.

З практичних вправ - проведено вправу "Метелик", "Вдих і видих", "Коло підтримки" та інші.

Загалом учасники збагатилися новими знаннями про ментальне здоров'я розглянувши маркери за якими людина вважається соціально здоровою.