Круглий стіл: "Підтримка ментального здоров'я в умовах воєнного стану"

Дата: 05.01.2024 12:11

28 грудня в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», яка здійснюється за ініціативи Олени Зеленської, у приміщенні Городоцької селищної ради начальником відділу освіти, культури, охорони здоров'я, молоді, спорту, туризму, економічного та соціального розвитку було проведено круглий стіл: "Підтримка ментального здоров'я в умовах воєнного стану". На засіданні були присутні начальник відділу надання соціальних послуг Маркова Т.В., Т.в.о. директора КНП "Городоцька АЗПСМ" Сторожук Н.Є.; спеціалісти відділу освіти; спеціаліст відділу надання соціальних послуг.

Мета кампанії – сприяти формуванню в суспільстві культури спілкування про ментальне здоров’я, дати розуміння та показати інструменти, які допоможуть українцям дбати про свій внутрішній стан.

Тому під час заходу пані Ольга розповіла учасникам що таке стрес і як його подолати, адже піклування про ментальне здоров’я має стати звичною відповідальністю кожного, особливо в такий складний час.