Вітання з новорічними святами дітей громади

Дата: 28.12.2023 11:47

Новорічні свята - це диво, яке чекають усі, але особливо бажано воно для дітей, які вірять та чекають на здійснення бажань та мрій.

Усі ми прагнемо того, щоб навіть в умовах війни у наших дітей було щасливе дитинство.

Тому, саме напередодні Нового 2024 року, за сприяння голови Городоцької селищної ради Наталії ДЕМБІЦЬКОЇ та працівників соціального відділу, цього року дітлахи громади отримали привітання з новорічно-різдвяними святами у вигляді солодких подарунків.

Дорогі наші діти! Бажаємо, щоб у вас було більше позитивних емоцій, радісних несподіванок, приємних сюрпризів.

Нехай життя дарує приємні подарунки та супроводжує удача. Вірте у новорічні дива і вони обов`язково здійсняться!

Дякуємо нашим Захисникам і Захисницям за те, що сьогодні маємо можливість привітати вас зі святами!