Вітання з Різдвом Христовим!

Дата: 25.12.2023 09:18

Шановні друзі!

Щиро і сердечно вітаю Вас зі світлим і радісним святом, яке об'єднує у собі і дитинство, і сьогодення, і мрії про майбутнє, - Різдвом Христовим!

Одне з найсвітліших свят у році - це народження Христа. З ним ми пов'язуємо віру, надію і любов.

Нехай цьогорічне Різдво стане початком нової дороги в мирний і щасливий час, згуртує усіх нас - і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки - чистим сяйвом незгасних людських чеснот та цінностей.

Щиро зичу, щоб благодатне світло Різдвяної зірки осяяло Ваші серця та оселі великою духовною радістю, подарувало мир, тепло, спілкування у колі найдорожчих людей, надихнуло на нові благородні справи задля розвитку та процвітання України!

Миру усім нам і добра.

Христос народився!