Вітання з Днем Народження!

Дата: 18.12.2023 09:44

Сьогодні відзначає свій День Народження секретар Городоцької селищної ради - Анна Суходольська

Шановна Анна Іванівна!

Городоцька селищна рада, депутатський корпус та виконавчий комітет вітають Вас з Днем народження !

Бажаємо Вам міцного здоров`я, успіхів завжди і у всьому, мирного неба, невгасної енергії та невтомності у вашій щоденній праці!

Обов`язки секретаря селищної ради передбачають високу відповідальність та працездатність, вміння ефективно працювати на користь громади, відстоювати свою думку і захищати інтереси громади, водночас, вміти знаходити компроміси.

Щиро зичимо сповнення всіх Ваших мрій та побажань, реалізації життєвих планів та сподівань!

Хай ніколи не покидають Вас Божа ласка, наснага, дружня підтримка, повага, любов та вірність Ваших рідних і близьких!

Нехай доля буде до Вас привітною, життєва дорога буде чистою і на ній зустрічаються тільки вірні та справжні друзі!

Бажаємо Вам і Вашій родині сімейного благополуччя, щастя та життєвих гараздів!